Jūs lankotės archyvinėje TikraiBe.lt svetainės versijoje. Prekių įsigijimas joje negalimas.
Kviečiame apsilankyti naujojoje TikraiBe.lt svetainėje

Ieškoti pagal alergeną / dietą

Jūsų patogumui, sudarėme lentelę, padėsiančią greičiau išsirinkti Jums tinkamus produktus TikraiBe.lt parduotuvėje.
Prekes Jūs galite išsirinkti pagal:

  • alergenus;
  • sertifikatus, išduotus produkto gamintojams (GFCO, EKO, Košerinis, Veganams);
  • specialią dietą.

Šalia paveiksliukų esančiuose laukeliuose pažymėkite alergenus, sertifikatus bei pageidaujamas dietas, spustelkite „Ieškoti“ ir Jums bus pateiktas pageidaujamų produktų asortimentas.

Pagaminta be:

Be kviečiųBe kiaušinioBe pienoBe gliutenoBe mieliųBe sezamoBe sojosBe žemės riešutųBe kitų riešutųBe žuviesBe jūros gėrybių

Spec. dietos ir kiti poreikiai:

Be cukrausBe druskosBe fruktozesBe riebalųBe sulfitųBe cholesterolioBe kazeinoDraugiškas / tinka diabetikamsPKUVeganamsKošerinis maistas
EkologiškasSąžininga prekybaSertifikuota begliuteninė gamyba (GFCO)100% natūralusBe GMOProduktų klasifikacija paremta gamintojo rekomendacijomis, produktų sudėties analize ir kai kuriais atvejais remiantis tiesioginiu bendravimu su gamintoju. Jei gamintojas nurodo galimų alergenų kontaktą produktų gamybos proceso metu, informaciją apie tai vartotojas gali perskaityti ant pakuotės. Mūsų puslapyje ši informacija pateikiama prie „Papildoma gamintojo informacija“.
Tikraibe.lt komanda, nuolat atnaujindama produktų informaciją, neatsako už gamintojo iš anksto neįspėtus produktų sudėtinių dalių pakeitimus. Primygtinai prašome, dėl Jūsų pačių saugumo, prieš vartojimą perskaityti produkto sudėtį ant pakuotės.
Jei pastebėjote informacinę klaidą ant pakuotės ir filtravimo, praneškite mums. Būsime dėkingi už Jūsų rūpestį savo bei būsimų pirkėjų vardu ir susisieksime su gamintoju dėl patikslinimo.