Jūs lankotės archyvinėje TikraiBe.lt svetainės versijoje. Prekių įsigijimas joje negalimas.
Kviečiame apsilankyti naujojoje TikraiBe.lt svetainėje

KAIP PIRKTI

*Vartotojų saugumo sumetimais neprašome pildyti Jūsų asmeninės informacijos. Kontaktinė Informacija, naudotina tik užsakymo pristatymo tikslais.

Pirkimo Internetu procesas susideda iš 3 etapų:

1. UŽSAKYMO SUDARYMAS

Suradę norimą pirkti prekę, spauskite „Į krepšelį“. Į krepšelį galite įdėti kiek norite prekių. Į krepšelį įdėjus visas norimas pirkti prekes, spauskite „Vykdyti užsakymą“, tuomet matysite prekes, kurias pasirinkote įsigyti ir pristaymo kainą 3.90 Eur. Pristatymo kaina nepriklauso nuo užsakymo dydžio, pritatymo kaina fiksuota, 3.90 Еur. Dar kartą spauskite „Vykdyti užsakymą“. Patikrinkite, ar teisingi užsakymo duomenys. Patvirtinkite, kad sutinkate su Pirkimo taisyklėmis ir spauskite „Patvirtinti“. Jums sugeneruos išankstinę sąskaitą—faktūrą, kurią reikės apmokėti. Ją apmokėti galite pavedimu į žemiau nurodytą mūsų sąskaitą per internetinės bankininkystės sistemą arba artimiausiame banko skyriuje.

Atsiskaitomosios sąskaitos Nr:  LT38 7300 0101 2214 7204
Bankas:  Swedbank AB
Gavėjas: UAB “Betika”
Gavėjo kodas: 302505730
Mokėtojas: (Jūsų Vardas, Pavardė)
Mokėtojo kodas: (nurodykite savo asmens arba įm.kodą)
Mokėjimo paskirtis: nurodykite Užsakymo numerį.

2. UŽSAKYMO PATVIRTINIMAS

Užsakymas patvirtinamas gavus Jūsų mokestį, tada prekes paruošiame išsiuntimui.

3. PREKIŲ IŠSIUNTIMAS

Gavę Jūsų mokestį, paruošiame ir išsiunčiame prekes, kurias Jums pristatys VENIPAK kurjeris Jūsų nurodytu adresu.
Prekės, esančios mūsų sandėlyje, pasiekia Jus dažniausiai per 2–3 darbo dienas (švenčių laikotarpiu siuntimas užtrunka).
Prekės siunčiamos tik Lietuvos teritorijoje (dėl siuntimo į užsienį prašome kreiptis į tikraibe.lt komandą).

PREKĖS GRĄŽINIMAS

Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001 m. birželio 29 d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.
Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota. Už pilną prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota ir tinkamai supakuota, mes ar mūsų atstovas nepriima prekės grąžinimui.
Prekė turi būti grąžinama toje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta.
Prekes grąžinate savo transportu, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl prekės kokybės. Kai grąžinama nekokybiška prekė, įsipareigojame pasiimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai neturime analogiškos prekės, grąžiname už prekę sumokėtus pinigus.