Jūs lankotės archyvinėje TikraiBe.lt svetainės versijoje. Prekių įsigijimas joje negalimas.
Kviečiame apsilankyti naujojoje TikraiBe.lt svetainėje

Nuo š.m. Liepos 1 d. visi darželiai privalo organizuoti pritaikytą maitinimą alergiškiems ir netoleruojantiems

Sveiki,

Skubame pasidalinti SVARBIA ir kartu DŽIUGIA žinia su tėveliais, auginančiais alergiškus ir netoleruojančius tam tikrų maisto produktų vaikučius!

Vadovaujantis 2011 m. lapkričio 11 d.  Lietuvos Respubllikos sveikatos apsaugos ministro įsakymo Nr. V-964 "Dėl maitinimo organizavimo ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo mokyklose ir vaikų socialinės globos įstaigose tvarkos aprašo patvirtinimo" 29.3. punktu nuo šio įsakymo įsigaliojimo datos 2012 m. liepos 1 d. Jūsų vaikas turi teisę į pritaikytą maitinimą ikimokyklinėse įstaigose.

Pagal šio įsakymo minimą punktą Jūsų vaikui turi būti organizuojamas pritaikytas maitinimas, pristačius "gydytojo raštiškus nurodymus (Forma Nr. 027-1/a)".
 

Ikimokyklinės įstaigos, tėveliams pristačius Formą Nr. 027-1/a, jau užsakinėja pas mus produktus į savo virtuvę. Tikime, jog ir Jūs, perdavę šią informaciją VŠĮ administracijai, pasirūpinsite savo vaikelio saugumu. Nes tik mes, žinodami savas teises, galime prastumti ledus biurokratiniuose ar "nenoro" labirintuose dėl mūsų ateities spindulėlių.

Sėkmės!

Pasiteiravimui - tel.: 8-37-201133. TikraiBe.lt


 

Keiskimės informacija....