Jūs lankotės archyvinėje TikraiBe.lt svetainės versijoje. Prekių įsigijimas joje negalimas.
Kviečiame apsilankyti naujojoje TikraiBe.lt svetainėje

Kiaušinio pakaitalas, 200g


Produkto Nr. 00003
0,00 Eur
0.00Lt
Produkto aprašymas

Nauja pakuotė!
Absoliučiai neturintis Cholesterolio, laktozės, kiaušinių ar cheminių priedų. Mažo riebumo, kiaušinių pakaitalas yra puikus ingredientas pyragų, sausainių, blynų ir dar daugelio kitų receptinių patiekalų kepimui, kuriems reikalingi kiaušiniai.
Naudojimas: 1 pilnam kiaušiniui pakeiti – 2 arbatiniai šaukšteliai (6g) kaiušinio pakaitalo + 2 valgomieji šaukštai (30ml) vandens. 1 kiaušinio baltymui pakeisti - 2 arbatiniai šaukšteliai (6g) kaiušinio pakaitalo + 1 valgomieji šaukštai (15ml) vandens. 1 kiaušinio tryniui pakeisti - 2 arbatiniai šaukšteliai (6g) kaiušinio pakaitalo + 1/2 valgomieji šaukštai (7,5ml) vandens.)

Tinka žmonėms, kuriems nustatyta alergija kiaušiniui, veganams.

Pagaminta beBe kviečiųBe kiaušinioBe pienoBe gliutenoBe mieliųBe sezamoBe sojosBe žemės riešutųBe kitų riešutųBe žuviesBe jūros gėrybių
Spec. dietos ir kiti poreikiaiBe cukrausBe druskosBe fruktozesBe riebalųBe sulfitųBe cholesterolioBe kazeinoPKUVeganamsKošerinis maistas
Sąžininga prekybaSertifikuota begliuteninė gamyba (GFCO)Be GMO
Sudėtis

bulvių krakmolas, tapijokos miltai, tešlos kildymo medžiaga: kalcio karbonatas; rūgštingumą  reguliuojanti medžiaga: citrinų rūgštis; stabilizatorius: metilceliuliozė.
 

Produkto energetinės vertės (100 g)
Energetinė vertė, kJ/kcal 1313kJ/313kcal
Baltymai, g 0.2
Angliavandeniai, g 70.5
Angliavandeniai, iš kurių cukrus, g 0
Riebalai, g 0.3
Riebalai, iš kurių sočiosios riebalų rūgštys, g 0.1
Skaidulos, g 2.9
Natris, mg0
Gamintojas, šalis

"Orgran", Australija.

Papildoma gamintojo informacija

„Orgran“ yra pripažintas sveikatos ir mitybos srities prekės ženklas. Jis sukurtas, remiantis sveiko gyvenimo filosofija, siekiant padėti žmonėms pagerinti sveikatą ir pasiūlyti pakaitinių produktų tiems, kuriems reikia specialios mitybos. Bendrovė „Orgran“ yra natūralių maisto produktų gamybos pradininkė, patikima ir žinoma daugiau kaip 50 pasaulio šalių. Šio gamintojo patalpos yra vienos iš nedaugelio gamyklų pasaulyje, pritaikytos TIK begliuteninių produktų gamybai.

Pastaba. Kartais gamintojai be įspėjimo pakeičia gamybos procesą. Todėl saugumo sumetimais rekomenduojame, įsigijus prekes prieš vartojant atidžiai perskaityti ant pakuotės pateikiamą informaciją. Jei minimalūs produkto sudėtyje esančio ingrediento kiekiai sukels nepageidaujamų reakcijų ir kils abejonių dėl produkto saugumo, prašome jo nebevartoti ir kreiptis į gamintoją, prašant pateikti informacijos apie vartojimo saugumą.