Jūs lankotės archyvinėje TikraiBe.lt svetainės versijoje. Prekių įsigijimas joje negalimas.
Kviečiame apsilankyti naujojoje TikraiBe.lt svetainėje

Glitimo pakaitalas, 200g


Produkto Nr. 00004
0,00 Eur
0.00Lt
Produkto aprašymas

„Orgran“ glitimo pakaitalas be glitimo (GfG) – tai naujas produktas, su kuriais miltai be krakmolo ir glitimo tampa tinkami naudoti įvairiausiems patiekalams. Glitimo pakaitalas imituoja kviečiuose randamą baltymą ir leidžia paruošti įvairias tešlas, savo konsistencija ir savybėmis panašias į kvietinių miltų tešlą. „GfG“ yra 100% augalinės kilmės, jo sudėtinės dalys turi savybių, leidžiančių kontroliuoti gaminių tūrį, tekstūrą ir vientisumą. Lyginant su ksantano derva ar karboksimetilceliulioze kepiniai su pridėtiniu „GFG“ yra didesnio tūrio ir lygesnės tekstūros.
Naudojimas:
Paprastai 5 dalims miltų be glitimo reikėtų imti 1 dalį „GfG“, tačiau priklausomai nuo recepto, proporcijas galima koreguoti. „GfG“ padeda pagerinti tešlos struktūrą ir konsistenciją, suteikdamas galimybę rinktis tokius ingredientus be glitimo, kurių naudojimas anksčiau buvo neįmanomas. „GfG“ yra atsparus irimui, jį galima naudoti ir namų, ir komercinės gamybos sąlygomis, tešlą minkant duonkepe ir maišytuvu.
Gaminant iš „Orgran“ miltų arba bet kurių „Orgran“ mišinių, pavyzdžiui, duonos mišinių, „GfG“ pridėti nereikia. Šiuose mišiniuose jau yra reikiamų „GfG“ komponentų. Jis taipogi tinka naudoti receptuose, kuriuose naudojami ir kviečiai. Gaminiai iš kviečių su glitimo pakaitalu pagerina gaminio tekstūrą ir vientisumą. Tačiau, priklausomai nuo gaminio ir jo paskirties, gaminant pagal receptus, kuriuose naudojami kviečiai, paprastai dedama mažiau „GfG“.
Patogiai užsegamame plačiadugniame maišelyje esantį „Orgran“ glitimo pakaitalą lengva naudoti, tai nepamainomas produktas visiems, sergantiems celiakija ir negalintiems vartoti glitimo. Žr. TikraiBe.lt receptų skiltį "RECEPTAI BE" su fantastinėmis receptų idėjomis!

Pagaminta beBe kviečiųBe kiaušinioBe pienoBe gliutenoBe mieliųBe sezamoBe sojosBe žemės riešutųBe kitų riešutųBe žuviesBe jūros gėrybių
Spec. dietos ir kiti poreikiaiBe cukrausBe druskosBe fruktozesBe riebalųBe sulfitųBe kazeinoVeganamsKošerinis maistas
Sąžininga prekybaSertifikuota begliuteninė gamyba (GFCO)Be GMO
Sudėtis

ryžių miltai, kukurūzų krakmolas, geltonųjų žirnių miltai, augalinė guma (stabilizatoriai): metilceliuliozė, karboksimetilceliuliozė, guaro guma, emulsiklis: augalinės kilmės monogliceridai.

Produkto energetinės vertės (100 g)
Energetinė vertė, kJ/kcal 1383kJ/331kcal
Baltymai, g 7,7
Angliavandeniai, g 57,1
Angliavandeniai, iš kurių cukrus, g 2,1
Riebalai, g 1,6
Riebalai, iš kurių sočiosios riebalų rūgštys, g 1,2
Skaidulos, g 11,6
Natris, mg1,5
Gamintojas, šalis

"Orgran", Australija.

Papildoma gamintojo informacija

„Orgran“ yra pripažintas sveikatos ir mitybos srities prekės ženklas. Jis sukurtas, remiantis sveiko gyvenimo filosofija, siekiant padėti žmonėms pagerinti sveikatą ir pasiūlyti pakaitinių produktų tiems, kuriems reikia specialios mitybos. Bendrovė „Orgran“ yra natūralių maisto produktų gamybos pradininkė, patikima ir žinoma daugiau kaip 50 pasaulio šalių. Šio gamintojo patalpos yra vienos iš nedaugelio gamyklų pasaulyje, pritaikytos TIK begliuteninių produktų gamybai.

Pastaba. Kartais gamintojai be įspėjimo pakeičia gamybos procesą. Todėl saugumo sumetimais rekomenduojame, įsigijus prekes prieš vartojant atidžiai perskaityti ant pakuotės pateikiamą informaciją. Jei minimalūs produkto sudėtyje esančio ingrediento kiekiai sukels nepageidaujamų reakcijų ir kils abejonių dėl produkto saugumo, prašome jo nebevartoti ir kreiptis į gamintoją, prašant pateikti informacijos apie vartojimo saugumą.