Jūs lankotės archyvinėje TikraiBe.lt svetainės versijoje. Prekių įsigijimas joje negalimas.
Kviečiame apsilankyti naujojoje TikraiBe.lt svetainėje

Sausainiai su migdolų aromatu traškūs be glitimo 150g


Produkto Nr. 00242
0,00 Eur
0.00Lt
Produkto aprašymas

NAUJA PAKUOTĖ!
Orgran migdolų aromato sausainiai yra aukštos kokybės produktas, pagamintas iš natūralių ingredientų, be kviečių, be glitimo. Šie specialiai atrinkti ingredientai suderinti taip, kad iškepto sausainėlio skonis būtų puikus. Produktas yra be gliuteno, be pridėtinio pieno, kiaušinių ar gyvulinės kilmės riebalų. „Orgran“ yra pripažintas sveikatos ir mitybos srities prekės ženklas. Jūs galite jaustis saugūs žinodami, kad šis produktas pagamintas be sintetinių dažiklių, skonio stipriklių, konservantų.
 

Pagaminta beBe kviečiųBe kiaušinioBe pienoBe gliutenoBe mieliųBe sezamoBe sojosBe žemės riešutųBe žuviesBe jūros gėrybių
Spec. dietos ir kiti poreikiaiBe sulfitųBe cholesterolioBe kazeinoVeganams
Sertifikuota begliuteninė gamyba (GFCO)Be GMO
Sudėtis

Kukurūzų krakmolas, vanduo, nerafinuotas cukrus, palmių aliejus, ryžių miltai, džiovinti kokosai*, rudųjų ryžių sirupas, žirnių miltai, emulsiklis: augaliniai monogliceridai, natūrali amareto kvapioji medžiaga (0,4%), natrio bikarbonatas (geriamoji soda), druska. * Kokosuose gali būti sieros dioksido natūraliai spalvai išlaikyti.

Produkto energetinės vertės (100 g)
Energetinė vertė, kJ/kcal 2033kJ/486kcal
Baltymai, g 2.2
Angliavandeniai, g 63.3
Angliavandeniai, iš kurių cukrus, g 24.0
Riebalai, g 24.0
Riebalai, iš kurių sočiosios riebalų rūgštys, g 15.4
Skaidulos, g 2.9
Natris, mg0.4
Gamintojas, šalis

"Orgran", Australija.

Papildoma gamintojo informacija

„Orgran“ yra pripažintas sveikatos ir mitybos srities prekės ženklas. Jis sukurtas, remiantis sveiko gyvenimo filosofija, siekiant padėti žmonėms pagerinti sveikatą ir pasiūlyti pakaitinių produktų tiems, kuriems reikia specialios mitybos. Bendrovė „Orgran“ yra natūralių maisto produktų gamybos pradininkė, patikima ir žinoma daugiau kaip 50 pasaulio šalių. Šio gamintojo patalpos yra vienos iš nedaugelio gamyklų pasaulyje, pritaikytos TIK begliuteninių produktų gamybai.

Pastaba. Kartais gamintojai be įspėjimo pakeičia gamybos procesą. Todėl saugumo sumetimais rekomenduojame, įsigijus prekes prieš vartojant atidžiai perskaityti ant pakuotės pateikiamą informaciją. Jei minimalūs produkto sudėtyje esančio ingrediento kiekiai sukels nepageidaujamų reakcijų ir kils abejonių dėl produkto saugumo, prašome jo nebevartoti ir kreiptis į gamintoją, prašant pateikti informacijos apie vartojimo saugumą.