Jūs lankotės archyvinėje TikraiBe.lt svetainės versijoje. Prekių įsigijimas joje negalimas.
Kviečiame apsilankyti naujojoje TikraiBe.lt svetainėje

Sausainiai vaniliniai žvėrelių formos be glitimo, 175g


Produkto Nr. 00011
0,00 Eur
0.00Lt
Produkto aprašymas

Nauja pakuotė!
Šie skanūs žvėrelių formos begliuteniniai sausainiai yra puikus užkandis vaikams. Australijos žvėrelių formos sausainiai – tai idealus skanėstas be glitimo, be pieno, be kiaušinių, be riešutų. Šių sausainių sudėtyje yra daugiau kaip 12% maistinių skaidulų.
Produktas tinka  celiakija sergantiems ir tiems, kam nustatyta alergija maisto produktams.

Pagaminta beBe kviečiųBe kiaušinioBe pienoBe gliutenoBe mieliųBe sezamoBe sojosBe žemės riešutųBe kitų riešutųBe žuviesBe jūros gėrybių
Spec. dietos ir kiti poreikiaiBe sulfitųBe kazeinoVeganamsKošerinis maistas
Sąžininga prekybaSertifikuota begliuteninė gamyba (GFCO)Be GMO
Sudėtis

kukurūzų krakmolas, žaliavinis cukrus, rudųjų ryžių miltai, palmių aliejus, ryžių sėlenos, geltonųjų žirnių miltai, rudųjų ryžių sirupas, smiltyninio gysločio sakidulos, stabilizatorius: guaro guma; tešlos kildymo medžiaga: natrio bikarbonatas, kalcio karbonatas; druska, emulsikliai: augaliniai monogliceridai;  natūralus vanilės aromatas.
 

Produkto energetinės vertės (100 g)
Energetinė vertė, kJ/kcal 1804kJ/431kcal
Baltymai, g 4.2
Angliavandeniai, g 66.9
Angliavandeniai, iš kurių cukrus, g 22.7
Riebalai, g 13.6
Riebalai, iš kurių sočiosios riebalų rūgštys, g 7.0
Skaidulos, g 6.9
Natris, mg
Gamintojas, šalis

"Orgran", Australija.

Papildoma gamintojo informacija

„Orgran“ yra pripažintas sveikatos ir mitybos srities prekės ženklas. Jis sukurtas, remiantis sveiko gyvenimo filosofija, siekiant padėti žmonėms pagerinti sveikatą ir pasiūlyti pakaitinių produktų tiems, kuriems reikia specialios mitybos. Bendrovė „Orgran“ yra natūralių maisto produktų gamybos pradininkė, patikima ir žinoma daugiau kaip 50 pasaulio šalių. Šio gamintojo patalpos yra vienos iš nedaugelio gamyklų pasaulyje, pritaikytos TIK begliuteninių produktų gamybai.

Pastaba. Kartais gamintojai be įspėjimo pakeičia gamybos procesą. Todėl saugumo sumetimais rekomenduojame, įsigijus prekes prieš vartojant atidžiai perskaityti ant pakuotės pateikiamą informaciją. Jei minimalūs produkto sudėtyje esančio ingrediento kiekiai sukels nepageidaujamų reakcijų ir kils abejonių dėl produkto saugumo, prašome jo nebevartoti ir kreiptis į gamintoją, prašant pateikti informacijos apie vartojimo saugumą.