Jūs lankotės archyvinėje TikraiBe.lt svetainės versijoje. Prekių įsigijimas joje negalimas.
Kviečiame apsilankyti naujojoje TikraiBe.lt svetainėje

Lazanijos lakštai be glitimo 200g


Produkto Nr. 01297
0,00 Eur
0.00Lt
Produkto aprašymas

NAUJA PAKUOTĖ!
„Orgran“ ryžių ir kukurūzų mažieji lakštiniai – tai greitai paruošiami lakštiniai be glitimo. Kaip ir visuose „Orgran“ prekės ženklo makaronuose šiuose lakštiniuose yra mažai riebalų, nėra dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų.

Pagaminta beBe kviečiųBe kiaušinioBe pienoBe gliutenoBe mieliųBe sezamoBe sojosBe žemės riešutųBe kitų riešutųBe žuviesBe jūros gėrybių
Spec. dietos ir kiti poreikiaiBe cukrausBe druskosBe fruktozesBe riebalųBe sulfitųBe cholesterolioBe kazeinoVeganamsKošerinis maistas
Sąžininga prekybaSertifikuota begliuteninė gamyba (GFCO)100% natūralusBe GMO
Sudėtis

Ryžiai(91%), rupaus malimo kukurūzų miltai (9%), Vanduo.

Produkto energetinės vertės (100 g)
Energetinė vertė, kJ/kcal 1380kJ/327kcal
Baltymai, g 8
Angliavandeniai, g 77,9
Angliavandeniai, iš kurių cukrus, g 0,9
Riebalai, g 0,6
Riebalai, iš kurių sočiosios riebalų rūgštys, g 0
Skaidulos, g 2,7
Natris, mg10mg, K: 165mg
Gamintojas, šalis

"Orgran", Australija.

Papildoma gamintojo informacija

„Orgran“ yra pripažintas sveikatos ir mitybos srities prekės ženklas. Jis sukurtas, remiantis sveiko gyvenimo filosofija, siekiant padėti žmonėms pagerinti sveikatą ir pasiūlyti pakaitinių produktų tiems, kuriems reikia specialios mitybos. Bendrovė „Orgran“ yra natūralių maisto produktų gamybos pradininkė, patikima ir žinoma daugiau kaip 50 pasaulio šalių. Šio gamintojo patalpos yra vienos iš nedaugelio gamyklų pasaulyje, pritaikytos TIK begliuteninių produktų gamybai.

Pastaba. Kartais gamintojai be įspėjimo pakeičia gamybos procesą. Todėl saugumo sumetimais rekomenduojame, įsigijus prekes prieš vartojant atidžiai perskaityti ant pakuotės pateikiamą informaciją. Jei minimalūs produkto sudėtyje esančio ingrediento kiekiai sukels nepageidaujamų reakcijų ir kils abejonių dėl produkto saugumo, prašome jo nebevartoti ir kreiptis į gamintoją, prašant pateikti informacijos apie vartojimo saugumą.