Jūs lankotės archyvinėje TikraiBe.lt svetainės versijoje. Prekių įsigijimas joje negalimas.
Kviečiame apsilankyti naujojoje TikraiBe.lt svetainėje

Kelių grūdų makaronai su bolivine balanda – vamzdeliai, "Orgran" 250g


Produkto Nr. 00020
Keliu grudu su bolivine balanda makaronai Orgran
0,00 Eur
0.00Lt
Produkto aprašymas

Bolivinė balanda – tai neprilygstamas maisto produktas, kuriame gausu baltymų. Bolivinė balanda buvo pagrindinis senovės inkų maistas. Pripažįstama, kad bolivinė balanda yra vienas geriausių aukštos biologinės vertės augalinių baltymų šaltinių. „Orgran“ kelių grūdų makaronai su bolivine balanda gaminami ir sraigtelių formos.

Pagaminta beBe kviečiųBe kiaušinioBe pienoBe gliutenoBe mieliųBe sezamoBe sojosBe žemės riešutųBe kitų riešutųBe žuviesBe jūros gėrybių
Spec. dietos ir kiti poreikiaiBe cukrausBe druskosBe fruktozesBe riebalųBe sulfitųBe kazeinoDraugiškas / tinka diabetikamsVeganamsKošerinis maistas
Sąžininga prekybaSertifikuota begliuteninė gamyba (GFCO)100% natūralusBe GMO
Sudėtis

Ryžiai, rupaus malimo kukurūzų miltai, tikrosios bolivinės balandos (10%), soros, vanduo.

Produkto energetinės vertės (100 g)
Energetinė vertė, kJ/kcal 1410kJ/334kcal
Baltymai, g 9,0
Angliavandeniai, g 70,9
Angliavandeniai, iš kurių cukrus, g 0,2
Riebalai, g 1,6
Riebalai, iš kurių sočiosios riebalų rūgštys, g 0,1
Skaidulos, g 3,1
Natris, mg10mg
Gamintojas, šalis

"Orgran", Australija.

Papildoma gamintojo informacija

„Orgran“ yra pripažintas sveikatos ir mitybos srities prekės ženklas. Jis sukurtas, remiantis sveiko gyvenimo filosofija, siekiant padėti žmonėms pagerinti sveikatą ir pasiūlyti pakaitinių produktų tiems, kuriems reikia specialios mitybos. Bendrovė „Orgran“ yra natūralių maisto produktų gamybos pradininkė, patikima ir žinoma daugiau kaip 50 pasaulio šalių. Šio gamintojo patalpos yra vienos iš nedaugelio gamyklų pasaulyje, pritaikytos TIK begliuteninių produktų gamybai.

Pastaba. Kartais gamintojai be įspėjimo pakeičia gamybos procesą. Todėl saugumo sumetimais rekomenduojame, įsigijus prekes prieš vartojant atidžiai perskaityti ant pakuotės pateikiamą informaciją. Jei minimalūs produkto sudėtyje esančio ingrediento kiekiai sukels nepageidaujamų reakcijų ir kils abejonių dėl produkto saugumo, prašome jo nebevartoti ir kreiptis į gamintoją, prašant pateikti informacijos apie vartojimo saugumą.