Jūs lankotės archyvinėje TikraiBe.lt svetainės versijoje. Prekių įsigijimas joje negalimas.
Kviečiame apsilankyti naujojoje TikraiBe.lt svetainėje

Sausučiai kukurūzų be glitimo, 125g


Produkto Nr. 00027
Skrudintos kukuruzu duoneles sausuciai trapuciai be glitimo Orgran
0,00 Eur
0.00Lt
Produkto aprašymas

Trapučiai  idealiai tinka su užtepais ir vaišėms. Šie kąsnio dydžio trapučiai pagaminti iš natūralių, rupaus malimo saulėje sunokusių kukurūzų miltų ir gali būti valgomi vieni arba su mėgstamu garnyru.

Pagaminta beBe kviečiųBe kiaušinioBe pienoBe gliutenoBe mieliųBe sezamoBe sojosBe žemės riešutųBe kitų riešutųBe žuviesBe jūros gėrybių
Spec. dietos ir kiti poreikiaiBe cukrausBe fruktozesBe riebalųBe sulfitųBe cholesterolioBe kazeinoVeganamsKošerinis maistas
Sąžininga prekybaSertifikuota begliuteninė gamyba (GFCO)Be GMO
Sudėtis

Kukurūzai (74%), ryžiai, druska, emulsiklis: augalinis monogliceridas.

Produkto energetinės vertės (100 g)
Energetinė vertė, kJ/kcal 1410KJ/334kcal
Baltymai, g 7,7
Angliavandeniai, g 70,3
Angliavandeniai, iš kurių cukrus, g 0,7
Riebalai, g 1,7
Riebalai, iš kurių sočiosios riebalų rūgštys, g 0,3
Skaidulos, g 4,0
Natris, mg400
Gamintojas, šalis

"Orgran", Australija.

Papildoma gamintojo informacija

„Orgran“ yra pripažintas sveikatos ir mitybos srities prekės ženklas. Jis sukurtas, remiantis sveiko gyvenimo filosofija, siekiant padėti žmonėms pagerinti sveikatą ir pasiūlyti pakaitinių produktų tiems, kuriems reikia specialios mitybos. Bendrovė „Orgran“ yra natūralių maisto produktų gamybos pradininkė, patikima ir žinoma daugiau kaip 50 pasaulio šalių. Šio gamintojo patalpos yra vienos iš nedaugelio gamyklų pasaulyje, pritaikytos TIK begliuteninių produktų gamybai.

Pastaba. Kartais gamintojai be įspėjimo pakeičia gamybos procesą. Todėl saugumo sumetimais rekomenduojame, įsigijus prekes prieš vartojant atidžiai perskaityti ant pakuotės pateikiamą informaciją. Jei minimalūs produkto sudėtyje esančio ingrediento kiekiai sukels nepageidaujamų reakcijų ir kils abejonių dėl produkto saugumo, prašome jo nebevartoti ir kreiptis į gamintoją, prašant pateikti informacijos apie vartojimo saugumą.