Jūs lankotės archyvinėje TikraiBe.lt svetainės versijoje. Prekių įsigijimas joje negalimas.
Kviečiame apsilankyti naujojoje TikraiBe.lt svetainėje

Miltų mišinys trapiai tešlai be glitimo, 375g


Produkto Nr. 00036
0,00 Eur
0.00Lt
Produkto aprašymas

NAUJA PAKUOTĖ!
"Orgran“ trapios tešlos mišinys be glitimo – tai kokybiškas produktas, iš kurio patogu ruošti tešlą pyragams su aštriais ar saldžiais įdarais, trapios tešlas pyragams, bandelėms ir sausainiams. Gaminkite, ką užsigeidę – nuo bandelių su dešrele iki pyragų, bandelių su įdaru ir kreminių pyragaičių. Tobula!

Pagaminta beBe kviečiųBe kiaušinioBe pienoBe gliutenoBe mieliųBe sezamoBe sojosBe žemės riešutųBe kitų riešutųBe žuviesBe jūros gėrybių
Spec. dietos ir kiti poreikiaiBe cukrausBe fruktozesBe riebalųBe sulfitųBe cholesterolioBe kazeinoVeganamsKošerinis maistas
Sąžininga prekybaSertifikuota begliuteninė gamyba (GFCO)Be GMO
Sudėtis

kukurūzų krakmolas, ryžių miltai, tapijokos miltai, bulvių krakmolas, ryžių sėlenos, geltonųjų žirnių miltai, druska, augaline guma (stabilizatorius): metilceliuliozė, karboksimetilceliuliozė, guaro guma, tešlos kildymo medžiaga: kalcio karbonatas, emulsiklis: augaliniai monogliceridai. 100g produkto maistingumas: energinė vertė: 1436kJ/343kcal, baltymų 2,2g, angliavandenių 81,1g, kuriuose cukrų 0,5g, kuriuose krakmolas 80,6g, riebalų 1,1g, kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių 0,3g, skaidulinių medžiagų 2,0g, druska 1,3g, glitimo 0g.

Produkto energetinės vertės (100 g)
Energetinė vertė, kJ/kcal 1436kJ/343kcal
Baltymai, g 2,2
Angliavandeniai, g 81,1
Angliavandeniai, iš kurių cukrus, g 0,5
Riebalai, g 1,1
Riebalai, iš kurių sočiosios riebalų rūgštys, g 0,3
Skaidulos, g 2,0
Natris, mg1,3
Gamintojas, šalis

"Orgran", Australija.

Papildoma gamintojo informacija

„Orgran“ yra pripažintas sveikatos ir mitybos srities prekės ženklas. Jis sukurtas, remiantis sveiko gyvenimo filosofija, siekiant padėti žmonėms pagerinti sveikatą ir pasiūlyti pakaitinių produktų tiems, kuriems reikia specialios mitybos. Bendrovė „Orgran“ yra natūralių maisto produktų gamybos pradininkė, patikima ir žinoma daugiau kaip 50 pasaulio šalių. Šio gamintojo patalpos yra vienos iš nedaugelio gamyklų pasaulyje, pritaikytos TIK begliuteninių produktų gamybai.

Pastaba. Kartais gamintojai be įspėjimo pakeičia gamybos procesą. Todėl saugumo sumetimais rekomenduojame, įsigijus prekes prieš vartojant atidžiai perskaityti ant pakuotės pateikiamą informaciją. Jei minimalūs produkto sudėtyje esančio ingrediento kiekiai sukels nepageidaujamų reakcijų ir kils abejonių dėl produkto saugumo, prašome jo nebevartoti ir kreiptis į gamintoją, prašant pateikti informacijos apie vartojimo saugumą.