Jūs lankotės archyvinėje TikraiBe.lt svetainės versijoje. Prekių įsigijimas joje negalimas.
Kviečiame apsilankyti naujojoje TikraiBe.lt svetainėje

Apie TikraiBe.lt

 

INFORMACIJA KLIENTAMS

Parduotuvė (V.Lašo g.3, Kaunas) nuo gruodžio 24d. iki sausio 3d. nedirbs.

 

Paskutinis užsakymų siuntimas bus atliekamas gruodžio 22d. (bus pristatytos gruodžio 23d.). Užsakymų siuntimas bus vėl pradėtas vykdyti nuo sausio 04d.

 

Sveiki atvykę į TikraiBe.lt maisto prekių parduotuvę tam tikrų maisto produktų netoleruojantiems, alergiškiems ir specialiųjų dietinių poreikių turintiems žmonėms!

Ar Jums nustatyta alergija maistui? Diagnozuota celiakija, diabetas? Turite laikytis ypatingų dietinių nurodymų? Pavargote kaskart apsipirkinėdami stoviniuoti ir analizuoti produktų etiketes, kad surastumėte tai, kas Jums tiktų?

TikraiBe.lt parduotuvėje viską, ko Jums reikia, surasite GREITAI ir PAPRASTAI!

TikraiBe.lt siūlomas didžiausias maisto produktų, tenkinančių ypatingus Jūsų mitybos poreikius, pasirinkimas.

TikraiBe.lt pavadinimas yra susijęs su alergija, netoleravimu, maistu „BE“: Be kviečių, Be pieno produktų, Be kiaušinių, Be mielių, Be glitimo, Be cukraus ir pan. Maisto prekių asortimentas suformuotas siekiant patenkinti unikalius maisto reikalavimus. Čia pateikiami maisto produktai, kurie tinka žmonėms, besilaikantiems specialių dietų (sergant celiakija, ligos netoleruojant tam tikrų maisto produktų, kaip karvės pieno ar laktozės, gliuteno, kiaušinio baltymo, riešutų, produktų su cukrumi ir pan.).

Mūsų vartotojai - tie, kurie patys arba šeimos narys (-iai):


Galime pasiūlyti patogią alergizuojančių produktų bei dietų filtravimo atranką. Norėdami sužinoti plačiau, spauskite čia.

Prie kiekvieno produkto aprašymo pateikiame informaciją apie alergenus, specialias dietas, sudėtines dalis ir gamintojo ypatumus.

Registruotam vartotojui suteikiame galimybę peržiūrėti ankstesnius užsakymus, apsipirkimo galimybę pagal gamintoją.