Jūs lankotės archyvinėje TikraiBe.lt svetainės versijoje. Prekių įsigijimas joje negalimas.
Kviečiame apsilankyti naujojoje TikraiBe.lt svetainėje
 
warning: Creating default object from empty value in /home/tikraibe/domains/tikraibe.lt/public_html/old/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

www.TikraiBe.lt naujienlaiškis

Kasdieną bendraujant su alergiškus vaikelius auginančiomis mamomis, nusprendėme, jog galbūt ir Jums vertėtų išgirsti Jų sėkmės istorijas. Dalinamės su Jumis jų patirtimi, išgyvenimais, sunkumais.

Net neabejojame, jog daugelis iš Jūsų, perskaitę giliai atsidusite, nes dažna atpažinsite situaciją savo patirtyje: alergišką vaikelį auginančios šeimos gyvena panašiomis nuotaikomis, patiria panašias situacijas.

Giliai tikime, jog dalinimasis patirtimi gali padėti apsispręsti, o kai kada netgi išgelbėti. Dalinkimės, mielieji, padėkime tiems, kurie nesiryžta arba yra neapsisprendę, jog tai TIKRAI gali padėti. Sutikite, jog laiminga pabaiga visuomet inspiruoja, ar ne?

Rudenį daugelis reklamuoja daržo bajorą moliūgą, o mes prisiminsim tai, kas auga beveik visuose mūsų ir mūsų močiučių soduose. Obuolių sezonui įsibėgėjus, pasimėgaukite ne tik įprastu obuolių pyragu, tačiau dar įdomesniais, neragautais patiekalais, kurie atrinkti gaminimui be glitimo, be pieno, be kiaušinių.

Surinkti turinį